Home
Running scores
Refresh
Rank
Match
Card
Board
Butler
<<
<
Rnd 1
>
>>
Table 1 VP: 18.37-1.63 IMP: 30-0
13. 18 Copenhagen
18.37
124. 1 Optimisterna
1.63
Table 2 VP: 14.09-5.91 IMP: 19-8
44. 14 Team Aarhus
14.09
92. 5 Mixed 1 Juniors
5.91
Table 3 VP: 10-10 IMP: 15-15
65. 10 Ludde
10
65. 10 HAST
10
Table 4 VP: 2.13-17.87 IMP: 0-27
121. 2 Bråttensby
2.13
16. 17 De Saltstänkta
17.87
Table 5 VP: 17.11-2.89 IMP: 46-23
20. 17 Team G-son
17.11
116. 2 Mission Impossible
2.89
Table 6 VP: 2.50-17.50 IMP: 16-41
118. 2 Croatia Juniors
2.50
19. 17 D1 Dalabridgen
17.50
Table 7 VP: 0.50-19.50 IMP: 0-38
128. 0 The Jacks
0.50
7. 19 Bunk
19.50
Table 8 VP: 9.56-10.44 IMP: 22-23
74. 9 Limestone
9.56
61. 10 The Beach Waves
10.44
Table 9 VP: 12.05-7.95 IMP: 19-14
53. 12 Forza
12.05
82. 7 Netherlands Örebros
7.95
Table 10 VP: 15.75-4.25 IMP: 26-9
28. 15 Hel
15.75
104. 4 Skitur
4.25
Table 11 VP: 0-20 IMP: 0-64
133. 0 D2 Gotland
0
1. 20 Estonia Juniors
20
Table 12 VP: 6.55-13.45 IMP: 13-22
91. 6 Finland Juniors
6.55
46. 13 Malung Janne
13.45
Table 13 VP: 5.04-14.96 IMP: 14-28
98. 5 D1 Gotland
5.04
37. 14 Borgafjäll Snowcamp
14.96
Table 14 VP: 11.67-8.33 IMP: 6-2
57. 11 T-Bone
11.67
81. 8 Glommahaiene
8.33
Table 15 VP: 16-4 IMP: 19-1
24. 16 Gådeå
16
110. 4 Väddö Big Bang
4
Table 16 VP: 10.44-9.56 IMP: 11-10
61. 10 Glopson
10.44
74. 9 cDoc
9.56
Table 17 VP: 4.25-15.75 IMP: 4-21
104. 4 Gunnars Gunners
4.25
28. 15 M&M
15.75
Table 18 VP: 12.05-7.95 IMP: 25-20
53. 12 Slammarnas vänner
12.05
82. 7 Tony Kjöttbull
7.95
Table 19 VP: 14.68-5.32 IMP: 21-8
40. 14 Popcorn Explosion
14.68
96. 5 TREEAB
5.32
Table 20 VP: 4-16 IMP: 1-19
110. 4 Norsk på Norsk
4
24. 16 Den långa vägen
16
Table 21 VP: 15.75-4.25 IMP: 30-13
28. 15 Lag Sjöqvist
15.75
104. 4 England Juniors
4.25
Table 22 VP: 4.50-15.50 IMP: 2-18
103. 4 Kjells vingar
4.50
34. 15 MindXperten
15.50
Table 23 VP: 6.88-13.12 IMP: 13-21
87. 6 Hajos Smakverkstad
6.88
47. 13 Zang
13.12
Table 24 VP: 18.68-1.32 IMP: 33-1
11. 18 Team FIDDA
18.68
125. 1 Lycka till med bridgen
1.32
Table 25 VP: 5.04-14.96 IMP: 14-28
98. 5 D1 Örebro
5.04
37. 14 Fyris Vikings
14.96
Table 26 VP: 15.75-4.25 IMP: 26-9
28. 15 Pretty in whatever
15.75
104. 4 Pele Rabón
4.25
Table 27 VP: 3.54-16.46 IMP: 17-37
115. 3 Greven
3.54
22. 16 Rooftop Palma
16.46
Table 28 VP: 1.96-18.04 IMP: 12-40
122. 1 Team Revoke
1.96
14. 18 Skalman
18.04
Table 29 VP: 0.50-19.50 IMP: 1-39
128. 0 Irene's heroes
0.50
7. 19 Rörets röra
19.50
Table 30 VP: 16-4 IMP: 26-8
24. 16 Daugava
16
110. 4 10CC
4
Table 31 VP: 14.39-5.61 IMP: 35-23
42. 14 Stantons
14.39
94. 5 Saga
5.61
Table 32 VP: 10.44-9.56 IMP: 25-24
61. 10 Hugo
10.44
74. 9 Norway Juniors
9.56
Table 33 VP: 7.23-12.77 IMP: 5-12
86. 7 Kapten Korks matroser
7.23
51. 12 Denmark Juniors
12.77
Table 34 VP: 18.83-1.17 IMP: 43-10
10. 18 Perssons Pack
18.83
127. 1 En femma Skåne
1.17
Table 35 VP: 14.09-5.91 IMP: 27-16
44. 14 Wasa Bridge Syndikat
14.09
92. 5 Why?
5.91
Table 36 VP: 4.77-15.23 IMP: 13-28
101. 4 Maxstenstein
4.77
35. 15 Fem tillsammans igen
15.23
Table 37 VP: 17.69-2.31 IMP: 38-12
17. 17 Maddes pojkar
17.69
119. 2 Just 4 Fun
2.31
Table 38 VP: 0-20 IMP: 0-62
133. 0 D4 Göteborg
0
1. 20 BAWW
20
Table 39 VP: 17.11-2.89 IMP: 39-16
20. 17 D2 Göteborg
17.11
116. 2 Spain Juniors
2.89
Table 40 VP: 0-20 IMP: 6-53
133. 0 D2 Stockholm
0
1. 20 Skåne-Väst
20
Table 41 VP: 1.32-18.68 IMP: 0-32
125. 1 Team 1337
1.32
11. 18 Netherlands Juniors
18.68
Table 42 VP: 11.27-8.73 IMP: 8-5
58. 11 Bergsäker
11.27
78. 8 Three Jacks and a Queen
8.73
Table 43 VP: 18.04-1.96 IMP: 43-15
14. 18 Lirarna
18.04
122. 1 D2 Dalabridgen
1.96
Table 44 VP: 6.88-13.12 IMP: 17-25
87. 6 Hit a worm
6.88
47. 13 Nordort
13.12
Table 45 VP: 16-4 IMP: 31-13
24. 16 Landet runt
16
110. 4 D1 Sydöstra
4
Table 46 VP: 19.62-0.38 IMP: 41-2
6. 19 Ebenius crew
19.62
131. 0 Åmåls BS Hulta
0.38
Table 47 VP: 7.58-12.42 IMP: 0-6
85. 7 TopClub
7.58
52. 12 Nordisk kombination
12.42
Table 48 VP: 12.05-7.95 IMP: 13-8
53. 12 Stridsvagn
12.05
82. 7 Labakkalaget
7.95
Table 49 VP: 10.44-9.56 IMP: 24-23
61. 10 Kungens vänner
10.44
74. 9 Sushi
9.56
Table 50 VP: 4.77-15.23 IMP: 10-25
101. 4 Frilles gäng
4.77
35. 15 Ett gammalt bergtroll
15.23
Table 51 VP: 20-0 IMP: 47-1
1. 20 Mixed 2 Juniors
20
133. 0 D1 Östra Mellansvenska
0
Table 52 VP: 6.88-13.12 IMP: 1-9
87. 6 D1 Västerbotten
6.88
47. 13 JURA
13.12
Table 53 VP: 5.61-14.39 IMP: 1-13
94. 5 Hoven Droven
5.61
42. 14 Fac ut gaudeam!
14.39
Table 54 VP: 8.73-11.27 IMP: 13-16
78. 8 Sjömannabridgen
8.73
58. 11 Kinds
11.27
Table 55 VP: 14.68-5.32 IMP: 17-4
40. 14 Karlssons Frestelse
14.68
96. 5 Inte fullt så blåsta
5.32
Table 56 VP: 16.23-3.77 IMP: 31-12
23. 16 D1 Stockholm
16.23
114. 3 D1 Uppland
3.77
Table 57 VP: 15.75-4.25 IMP: 27-10
28. 15 Käpperihjulet
15.75
104. 4 Sivves straffdubblare
4.25
Table 58 VP: 0.50-19.50 IMP: 7-45
128. 0 D1 Göteborg
0.50
7. 19 Bosse och hans vänner
19.50
Table 59 VP: 6.88-13.12 IMP: 0-8
87. 6 Smedboga
6.88
47. 13 Ponks+
13.12
Table 60 VP: 4.25-15.75 IMP: 10-27
104. 4 D2 Sydöstra
4.25
28. 15 Albrekts Tranelyckan
15.75
Table 61 VP: 14.96-5.04 IMP: 27-13
37. 14 No Juniors
14.96
98. 5 Poland Juniors
5.04
Table 62 VP: 19.95-0.05 IMP: 42-0
5. 19 Svorsken med venner
19.95
132. 0 Kvack
0.05
Table 63 VP: 11.27-8.73 IMP: 11-8
58. 11 D3 Göteborg
11.27
78. 8 Överum
8.73
Table 64 VP: 2.31-17.69 IMP: 3-29
119. 2 Treklövern
2.31
17. 17 Zmrzlina
17.69
Table 65 VP: 10-10 IMP: 0-0
65. 10 123 Jättebra
10
65. 10 D1 Halland
10
Table 66 VP: 10-10 IMP: 0-0
65. 10 Ladies and the trump
10
65. 10 Team Townsend
10
Table 67 VP: 10-10 IMP: 0-0
65. 10 U21+
10
65. 10 BK Gröna Kvistar
10
Table 68 VP: 10--10 IMP: 0-0
65. 10 Tant Grön, tant Brun och tant Gredelin
10
138. -10 Dummy1
-10
Table 69 VP: 12- IMP: 5-
56. 12 Dummy2
12
133. 0 BYE
Running scores designed by
Tomas Brenning
and
presented by SWAN Games
www.swangames.com